3 grudnia 2020 | godz. 19:00 Szkolenie certyfikowane

Rhymes, stories and DIY ideas for Christmas and Winter
by Ania Buschke

Ania Buschke to specjalistka od rymowanek, opowiastek, książeczek… no i pomocy z odzysku! Dopiero co zauroczyła nas swoimi pomysłami na wykorzystanie śmieci podczas jesiennych zajęć, a już ma w zanadrzu kolejną porcję zabaw, tym razem do wykorzystania podczas zimowych i bożonarodzeniowych lekcji.

Razem z Kasią Brzozowską dostarczą Wam super-pakietu pomysłów, które możecie połączyć nie w jedne i nie w dwa, ale w cały cykl zajęć o tematyce Christmas. Piosenka, scenka, rymowanka, craft, książeczka i opowiastka – jednym słowem ogrom pomysłów 😊

Zapraszamy na 2 webinary – 2 i 3 grudnia!

Do zobaczenia! 😊

Podczas webinaru

 • poznacie nieszablonowe świąteczne rymowanki i zabawy paluszkowe, które świetnie sprawdzą się nawet w bardzo dużej grupie!
 • zobaczycie jak w prosty sposób przygotować pomoce dydaktyczne, które pomogą uczniom utrwalić poznawane słownictwo,
 • prowadząca Ania Buschke podpowie, jak wykorzystać przedmioty dostępne w sali, aby zminimalizować czas przygotowania do zajęć,
 • przeczytamy 5 zjawiskowych książeczek w świąteczno-zimowym klimacie,
 • podpowiemy jak aktywnie czytać, tak aby w pełni zaangażować grupę,
 • przygotujemy sensoryczne aktywności, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię.

Po Webinarze

 • otrzymacie bazę gotowych pomysłów na świąteczno-zimowe zajęcia
 • zainspirujecie się do tworzenia pomocy dydaktycznych z ekologicznych materiałów,
 • storytelling będzie Waszą ulubioną częścią zajęć i z łatwością będziecie samodzielnie wymyślać gry i zabawy inspirowane przerabianą książeczką,
 • otrzymacie specjalnie przygotowane materiały, dzięki którym przygotowanie aktywności będzie proste i szybkie.

w Programie

 1. Rhymes
  • Zabawy paluszkowe i rymowanki to najlepszy sposób na zaangażowanie uczniów. Podczas webinaru stawiamy na różnorodność i ogromną dawkę humoru.
 2. Stories
  • Bajkoczytanie pobudza dziecięcą wyobraźnię. Podczas webinaru zaprezentujemy 5 książkowych propozycji. Niezależnie od tego, czy uczysz w żłobku, przedszkolu, czy tez szkole podstawowej, na pewno znajdziesz dla siebie!
 3. DIY
  • Efekt WOW drzemie w pomocach dydaktycznych. Kreatywność i szybkość wykonania są na wagę złota, dlatego pokarzemy Wam jak w łatwy sposób przygotować się na świąteczno-zimowe zajęcia.

Jak to działa?

Jak oglądać

Wystarczy zwykły komputer z aktualną przeglądarką, tablet lub telefon. Dostęp do Internetu. Dla większego komfortu warto skorzystać ze słuchawek.

Gdzie i kiedy

Szkolenie odbywa się na żywo, ale jest rejestrowane; będzie można je odtwarzaż przez 3 miesiące. Link do transmisji na żywo otrzymasz kilka dni przed szkoleniem.

Certyfikat i materiały

Dodatkowe materiały (pliki, prezentacja, grafiki lub linki) udostępniane są wraz z certyfikatem do pobrania po webinarium.

Jesteśmy dla Ciebie

Nie obawiaj się... W razie problemów jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza ekipa techniczna prowadzi dyżur w trakcie transmisji. Pomagamy, doradzamy na czacie lub przez telefon.

Szkolenie prowadzi

Anna Buschke

Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Zapalona miłośniczka książek dla dzieci, dla której storytelling jest ulubionym elementem zajęć. Założycielka „Little Forest Children’s Bookshop”, miejsca pełnego kreatywnych pomocy dydaktycznych dla nauczycieli. Swoje wspaniałe pomysły na pomoce z odzysku prezentowała podczas najnowszej, październikowej edycji Festiwalu Kreatywności Get Creative NOW online.

pomoc

Nagranie oraz dodatkowe materiały dla uczestników zostaną opublikowane na stronie w zakładce: Nagranie

Dane niezbędne do zalogowania znajdują w potwierdzeniu zgłoszenia, a dodatkowo każdy Uczestnik otrzyma powiadomienie na adres email podany przy rejestracji.

Wideo z webinaru staramy się opublikować i udostępnić Uczestnikom jak najszybciej. Zazwyczaj pojawia się ono na stronie w ciągu 1-3 dni po szkoleniu. Można je odtwarzać wielokrotnie przez okres 3 miesięcy od daty szkolenia.

Certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności zostanie Państwu udostępniony kilka dni po webinarium.

Tak, webinarium zostanie w całości nagrane, a link do nagrania zostanie wysłany drogą mailową.

Po rejestracji oraz opłaceniu zamówienia każdy uczestnik otrzyma mail zawierający szczegóły dotyczące logowania.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu instruktażowego : Kliknij aby obejrzeć

W razie problemów z odszukaniem maila należy sprawdzić folder SPAM

Nie potrzebują Państwo żadnego specjalnego oprogramowania, wymagana jest jedynie zaktualizowana przeglądarka internetowa.

Należy upewnić się czy używają Państwo najnowszej wersji przeglądarki z obsługą wtyczki flash oraz sprawdzić poprawne podłączenie głośników ;)

Podstawowy materiał, czyli nagranie i certyfikat, otrzymują wszyscy uczestnicy, jednak wykupienie wersji ROZSZERZONEJ gwarantuje dodatkowe materiały poszkoleniowe w tym materiał wykorzystany podczas webinarium.

Tak, zazwyczaj do każdego webinarium przygotowujemy specjalną ofertę rabatową.